Zwroty

  1. Mogą Państwo odstąpić od umowy zawartej ze sklepem Farmavit.pl w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy (w Państwa przypadku od dnia odbioru towaru).
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą tradycyjną lub emailem). Adres do wysyłki oświadczeń to :  FARMAVIT Agata Crapella-Kruszyńska, ul. Krasnoludków 1 A, 65-012 Zielona Góra,  agata@farmavit.pl).
  4. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Można przygotować samodzielny wniosek. Gotowy wzór do pobrania znajduje się TUTAJ.
  5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo do nas informację dotyczącą wykonania przysługującego Pańśtwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy
  6. W przypadku odstąpienia od nniniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
    Proszę odesłać rzecz/towar/produkt na adres: FARMAVIT Agata Crapella-Kruszyńska, ul. Krasnoludków 1 A, 65-012 Zielona Góra, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.  Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Sklep zwróci jednak pieniądze zarówno za zakupiony towar jak i opłaconą wcześniejszą wysyłkę.
  7. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Shopping Cart