Polityka newsletter

  1. Zapis do newslettera jest dobrowolny.
  2. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne i nie jest obarczone żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami ze strony subskrybenta.
  3. W każdej chwili można wypisać się z listy subskrypcyjnej lub zmienić podane dane.
  4. Zapisując się na newsletter firmy Farmavit, zgadzasz się jednocześnie na warunki Polityki Prywatności, o której więcej możesz przeczytać pod tym linkiem.
  5. Jedynym podmiotem odpowiedzialnym za zbieranie, przechowywanie i administrowanie Twoim adresem internetowym w naszych zasobach jest firma Farmavit Agata Kruszyńska-Crapella.
  6. Adres internetowy dodany to listy subskrybentów będzie wykorzystywany wyłącznie w prawnie usprawieliwionym celu, tj. wysyłania cyklicznych wiadomości (tzw. newsletterów) oraz administrowania danymi.
  7. Zapisanie do listy subskrybentów nastąpi dopiero po potwierdzeniu emaila z aktywnym linkiem, który zostanie wysłany pod adres wprowadzony w oknie zapisu na newsletter.
  8. Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na ewentualne przekazywanie Twojego adresu firmie, która będzie dla nas rozsyłała newsletter, jednak wyłącznie w celu zrealizowania przez tą firmę wysyłki w naszym imieniu.
  9. Newsletter będzie wysyłany cyklicznie, w odstępach czasowych, które nadawca uzna za zasadne.
Shopping Cart